Dostlarımızın Sahiplerinin Yorumları

Dostlarımızın Sahiplerinin Yorumları

Kedilerimin düzenli bakımını Vet216 ‘da yaptırıyorum. 7/24 açık veteriner olması benim için çok önemliydi sabahları işte oluyorum 1 hafta önce de kedimi doğuma götürmüştüm sağ olsunlar çok ilgilendiler. Tavsiye ederim.

Beril Kuzu

Benim 2 minik köpeğim var. Ve her ikisini de Vet216 Veteriner Kliniği’ne özellikle götürüyorum. Köpek aşıları hakkında düzenli bilgi alıyorum ve takibini yaptırıyorum. Çok memnunum. Miniklerimle çok güzel ilgileniyorlar. İşlerini severek yapıyorlar. Teşekkürler.

Rana Şenses

Köpeğimde uzun süredir böbrek rahatsızlığı vardı. Bundan dolayı Maltepe bölgesinde çok fazla veteriner kliniği gezdim. Dostuma bakmak yerine daha tahlil yapmamız gerekiyor deyip para alan bir sürü klinik gördüm. Sonra Vet216 ‘yı internette görünce gittim. Muayene ve kontrol sonrasında aslında gerek olmayan bir çok ilaç kullandığımızı öğrendim. Bilgilendirme ve tedavi sürecimiz şuana kadar çok iyi gidiyor. İçim rahat bir şekilde gidiyorum. Umarım her şey daha iyi olur. Köpeğimin rahatsızlığı geçince buraya bir yorum daha bırakacağım. Teşekkürler.

Mehmet Buğra Yalın

Öncelikle yine ilginizden dolayı çok teşekkür ederim. Son zamanlarda köpeğimde yemede zorluk ve tuvalet sıkıntısı yaşıyorduk, haliyle çok endişelendim.
2 senedir yanımda olan köpeğimden böyle şeyler görmemiştim. Vet216 Maltepe Veteriner Kliniği ‘ne gittim, kontrol ve diğer durumlarda da gittiğimde her zaman memnun şekilde ayrıldığım klinikten çok şükür bu seferde köpeğimin sorununa çözüm bularak çıktık. Kolay bir süreç olmadı ama her zaman arayıp sorabileceğim bir uzman hekim olması beni çok rahatlatıyor.

Kaan Durmaz

Acil veteriner kliniği ihtiyacımız vardı. Köpeğimin kolu kırıldı ve hemen internetten araştırdım. Maltepe Veteriner Kliniği ‘ni buldum. 7/24 açık yazıyordu. Gece gece nereye götüreceğim diye telaşa kapıldım. Çok şükür hızlı bir şekilde yetiştirdik. Hemen alçıya alındı ve bize karşı ilgileri de güzeldi. Kullanılan malzeme ve ortama baktığımda steril buldum. Olumlu bir etki bıraktılar. Acil muayene bir durumda veya normal bir muayene için gidilebilecek bir klinik. Tavsiye ederim.

Gizem Sarnıç

Bahçemde sokağa çıkma yasağında çok zor durumda olan kanatlarında yaralar ve karın kısmında değişik lekeler olan bir muhabbet kuşu buldum. Güzelim kuşun acil tedaviye ihtiyacı vardı. Maltepe Veteriner kliniği ne götürdüm. Her şeyiyle genel bir tarama yapıp ilgilendiler. Klinikte ultrason cihazından tutun film, röntgen, kan almaya kadar tam kapasiteli hastane gibi dizayn etmişler. Başarılarınız daim olsun. İlgi ve alaka için teşekkürler.

Bahar Dere

Maltepe Veteriner kliniği ne 1 yıldan beri gidiyorum. Bir de kendi kedim haricinde sokakta zor durumda olan yavru bir kedi getirmiştim. Güzelim yavruyla o kadar güzel ilgilendiler ki resmen gözlerim doldu. İşlerini gönülden yapan insanlar. Zeki beye, Yunus beye ve Vet216 ailesine her şey için teşekkürler bütün arkadaşlarıma sizi tavsiye ediyorum.

Mustafa Tosun

Veteriner hekim kadrosu Emre bey, Hande hanım, Yunus bey ve Mehmet bey… Allah binlerce kere razı olsun sizlerden.. Elinize emeğinize sağlık. 7. Kattan düşen kedimi kurtardılar… Gecenin bir yarısı nereye gideceğimizi bilmez, üzgün panik halde internetten ilk defa bulup gittiğim klinikten ve hekimlerinden çok çok memnunum. Muhteşem bir ekipsiniz.

Derya Su Polat

Kedilerimi çok seviyorum ve ayrı ayrı ilgileniyorum ama bir tane kedimde diyabet hastalığı var. Bu konuyla alakalı birçok veterinere gittim ama istediğim ortamı göremedim. İlgileri ve mekan olarak da temiz ve steril bir ortamı olması dikkatimi çekti. İyi bir klinik arayışındaysanız tavsiye ederim. Maltepe Vet216 Veteriner bu civardaki klinikler arasında en iyisi diyebilirim.

Naif Yurt

Yol üzerinde gördüğüm bakımsız bir köpeği hem kontrollerini yaptırmak için hem de sağlıklı olabilmesi için 7/24 Acil veteriner olan Vet 216’ ya götürdüm. İyi yürekli insanlar çalışanlar ve tam hayvansever insanlar olduklarını muayene sırasında fazlasıyla gördüm ve hissettim. Tavsiye ederim. Pandemi sürecinde şartlara uygun; ferah ve nezih bir klinik. Alınan önlemler harika. 😊

Elif Erdoğan

Arkadaşımla beraber kedisi için İdealtepe deki veteriner kliniğine gitmiştik. Yemesinde sorun olduğundan kontrol ettirmek istedik ve üşütmeden dolayı hastalanmış. Ne yapılması gerektiğini güzelce anlatıp ilgilendiler. Bilgili olmaları, ortamın steril olması ve muayenenin detaylı yapılması bizim için önemliydi. Benimde kuşlarım var, herhangi acil bir durumda 7/24 açık olduklarını ve Pazar günü de açık olduklarını söylediler. Güvenle götürebileceğim bir klinik bulduğum için mutluyum. Tavsiye ederim.

Selen Yurt

Pandemi döneminde dışarı çıkmaktan korktuğumuz zamanlarda sağolsunlar eve veteriner hizmetleri ile tüm aşılarımız, bakımlarımızı acil ihtiyaçlarımızda hemen yanımıza koştular. Benim gibi 65 yaş üstü dışarı çıkamayan insanla için evde veteriner hizmeti ‘ni tavsiye edebilirim. Telefon ile randevu oluşturmanız yeterli oluyor. Acil müdahale ve ihtiyaçlar da 7/24 farketmeksizin hemen ambulans pet taxi ile gelip müdahalede bulunuyorlar. Yunus bey Mehmet beylere teşekkürler.

Rana Tepe

DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

Vet216 Veteriner Kliniği Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Sizden gelen geri bildirimleri ve önerileri çok önemsiyoruz. Yorumlarınız, yürüttüğümüz çalışmalarda bize ışık oluyor, kalitemizi ve verimliliğimizi arttırmamıza yardımcı oluyor.

Samimi düşünceleriniz ve göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Vet216 Veteriner Kliniği Ailesi

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.