Bilindiği gibi veterinerler, tüm dünyada yaşayan bütün hayvan türlerinin hastalıklarına tanı koyup tedavisini yapan, sağlıkları için gerekli önlemleri alan ve bakımlarını yapan hekimlerdir. Ayrıca veterinerlerin; hayvandan insana bulaşma ihtimali olan hastalıkların önlenmesinde, hayvansal gıdaların kontrolünde de sorumlulukları bulunmaktadır. Bu hekimler yasal yetkili kişilerdir. Kliniğimizdeki uzman hekimler bahsedilen bu hususlara riayet ederek sevimli dostlarımızın sağlıkları için özveriyle çalışmaktadır. Eğer siz de Zümrütevler veteriner kliğini arayışı içerisindeyseniz Vet216 Veteriner Kliniği olarak bize ulaşabilirsiniz. Kliniğimiz zor durumda kalmış tüm hayvanlar için 7/24 acil veteriner hizmeti vermektedir.

Nöbetçi Veteriner

Kendi hayvanınızın ya da yolda bulduğunuz bir hayvanın rahatsızlanması, yaralanması gibi zor durumlarında nöbetçi veteriner hizmeti veren kliniğimiz, steril alanlarda uzman bir kadroyla çalışmaktadır. Hiç beklemeden hayvanınıza müdahalede bulunacak veterinerlerimiz, hayvanınızın sağlığına kavuşması için en kısa sürede tanıyı koyup ona en uygun tıbbı müdahaleleri uygulayacaktır. Siz de acil Küçükyalı veteriner kliğini arayışı içerisindeyseniz web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Açık Veteriner

Gece geç vakitlerde ya da hafta sonunda hayvanınız ya da yolda bulduğunuz bir hayvanın rahatsızlandığını fark ettiğinizde hiç beklemeden veterinere götürülmesi gerekmektedir. Çünkü onların kendilerini anlatma gibi bir durumları yoktur. Sadece bunu vücut dilleriyle ifade edebilirler. Hayvanlarınızın yaşadığı rahatsızlıkların tedavisi için İdealtepe Vet216 veteriner kliğini olarak uzman kadromuz özveriyle çalışmaktadır. Onların yaşama haklarının ellerinden alınmaması için gerekli önlemleri alan ekibimiz; acil tanı ve tedavi, röntgen, laboratuvar hizmeti ve koruyucu sağlık hizmetleri vermektedir. Siz de açık veteriner arayışı içerisindeyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Acil Veteriner Hizmeti

Hiçbir canlının yaşama hakkı elinden alınamaz. Bu durum yasalarla koruma altına alınmış olsa da yaşadığımız dünya maalesef buna uymayan insanlarla boğuşmak zorunda. Yolda bir araba çarpması sonucu yaralanmış bir hayvanla karşılaştığınız da yapmamız gereken onun yaşama hakkının elinden alınmaması için mücadele etmektir. Burada herkese büyük bir sorumluluk düşmektedir.  Bunun bilincinde olan uzman hekimlerimiz hayvan haklarını tamamen uygulayarak veterinerlik hizmetini yerine getirmektedir. Küçükyalı veteriner klinikleri arayışında olanlar her daim bize güvenerek sevimli dostlarını teslim edebilirler. Detaylı bilgi için web sitemizde yer alan irtibat bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirler. Vet216 Veteriner Kliniği sürekli size ulaşılabilir olacaktır.