Project Description

Pansuman

Minik Dostunuz Bizim İçin Çok Önemli!

Bu sebeple;

  • Hayati tehlikesi olan hallerde
  • Acil durum hospitalizasyonlarında
  • Prematüre doğum
  • Trafik kazası
  • Stabil olmayan metabolik hastalık durumları,
  • Operasyon sonrası hospitalizasyonlar gibi manuel stabilizasyon gerektiren durumlarda

Sadece ona odalarda özel ayarlanmış, özel dengelenmiş kabinlerde mesai saati boyunca gözetim altına alınır. 7/24 veterinerlik hizmetimizde acil durumlarda acil müdahale hizmetinizdeyiz.

Acil çağrı(Tıkla Ara)

Yoğun bakımdaki hastalar sorumlu veteriner hekimleri tarafından bizzat kontrol edilip, düzenli olarak raporlanır. Bu şekilde, sürekli gözlem gereken ve stabilizasyonu sağlanmaya çalışılan hastalarda daha çabuk iyileşme oranları sağlanır.

Minik dostlarımızın durumlarına göre özel olarak ayarlanabilen kabinlerde kabin içi oksijen dengelemesi, EKG monitörizasyonları, kabin içi ısısının ve neminin dengelenmesi, gerekli durumlarda özel besleme sondaları, zaman ayarlı serum infüzyon pompaları, gene sorumlu veteriner hekim tarafından bizzat gerçekleştirilmektedir.

Vet216 Veteriner Kliniği ‘nde tüm operasyonlardan sonra Minik Dostlarımız tamamen kendilerine gelene kadar yoğun bakım kabinlerinde kalır:

Aynı insanlar gibi, anesteziden uyanana kadar geçen sürede vücut ısılarını tam olarak dengelemezler.

Operasyon sırasında olduğu kadar, sonrasında da tamamen uyanana kadar artan oksijen ihtiyaçlarını karşılamak için desteklenmeye ihtiyaç duyarlar.

Yoğun bakım kabinlerinde ayarlanabilen sabit nem, henüz kendine gelmeye başlamış minik dostlarımızın daha rahat nefes almalarını sağlar.

Kliniğimizde kullanılan yoğun bakım kabinlerinin bir özelliği olan pozitif iyon desteği ile operasyon sonrası daha stressiz ve rahat bir uyanma sağlanır.

“Halsiz şekilde birkaç gündür yatan köpeğim için endişelenip Vet216 ya götürdüm. Soğukkanlılık ve bilgili doktor sayesinde köpeğim şuanda eskisi koşmaya ve oynamaya başladı. TEŞEKKÜR EDERİM :)”

Gözde Sevmez

“Yol üzerinde gördüğüm bakımsız bir köpeği hem kontrollerini yaptırmak için hem de sağlıklı olması için kliniğe götürdüm. İyi yürekli insanlar çalışanlar. Tavsiye ederim. Pandemi sürecini gerçekten benimseyen bir klinik. Alınan önlemler harika. 👍

Elif Erdoğan

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça yaşanılan problemler ve yanlış bilinen doğruları sizin için derledik.

Hayvanın cinsine, bakım ve beslenme koşullarına bağlı olarak değişebilmektedir. Genellikle kedi ve köpekler 6 aylıkken kızgınlık göstermeye başlarlar. Herhangi bir durumda veteriner ile iletişime geçiniz.
Kedi ve köpeklerinizi ilk aldığınız zaman bir veteriner hekim tarafından muayene edilmesi yerinde olacaktır. Veteriner hekim hayvanınıza uygun aşı takvimi belirleyecektir. Gerekli bilgilere ulaşmak için ayrıca aşı sayfamıza tıklayarak okuyabilirsiniz.
Evet, hizmetimiz mevcuttur. Vet216 Veteriner Kliniği ‘nde konfor esastır. İster standart, ister VIP, dilerseniz konaklama kararınızdan önce, sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.
Hayır. Köpeğin kulağında küpe olması, bu köpeğin kısırlaştırıldığı, mikroçip takılıp kayıt altına alındığını gösterir. Ancak, kısırlaştırılan köpeklerin cinsiyet hormonu aktiviteleri oldukça azalacağından hayvanın genel mizacında bir yumuşama ve saldırganlığında da azalma görülmektedir.
Evet. Acil durumlarda yaralı olan hayvana hemen müdahale için ambulans ile adresinize geliyoruz.
Veteriner hekime götürerek muayene edilmesi gerekiyor. Ameliyat veya lazer işlemi gerekiyorsa eğer gerekli ekipman mevcuttur.
Gebelik tespiti , doğum yardımı , sezeryan işlemleri Vet216 Veteriner Kliniğimiz bünyesinde 7/24 açık veteriner olarak uygulanmaktadır. İhtiyaç durumunda dijital röntgen cihazı ile de kontrollerimizi yaparak hastamızın durumunu doğru teşhis ediyoruz.
En doğru teşhis için kliniğimize gelerek muayene olması gerekiyor. Eğer bir hastalık söz konusu ise tedaviye başlanır.

Başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim