Project Description

Koruyucu Hekimlik

Hayvan dostlarımızın  sağlıklı olarak yaşamlarının devamı düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmeleriyle mümkün olabilmektedir. Bu özellikle egzotik hayvanlar ve kuşlar için önemlidir. Zira bu hayvanlar hastalıklarını bulgular ortaya çıkıncaya kadar saklayabilmektedirler. Bize geldiklerinde uzun süreden beri hasta olduklarını varsaymak gerekir. Bu nedenle kuş, tavşan, ginepig, Kaplumbağa gibi hayvanların en az 6 ayda bir sağlık kontrolünden geçirilmelerini tavsiye etmekteyiz. Vet216 Veteriner Kliniği veteriner hekimler toplamda 10 yıla yakın tecrübeleriyle hayvanlarınıza en iyi hizmeti sunacaklarından emin olabilirsiniz. Kedi ve köpek dostlarımızın yılda bir kez sağlık kontrollerinin yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Sağlık kontrollerinin bazı testlerin yapılması bize hayvanınızın sağlığı konusunda daha iyi bilgi verecektir. Size hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemlerini anlatarak hayvanlarınızla uzun, keyifli ve sağlıklı bir yaşam vadediyoruz. Hemen hemen randevu alarak minik dostunuzun sağlık muayenesinden geçirilmesini ve en iyi korunma yöntemlerini öğrenin. Hayvanlarınızı ve Ailenizi koruyun.

Acil çağrı(Tıkla Ara)

“Halsiz şekilde birkaç gündür yatan köpeğim için endişelenip Vet216 ya götürdüm. Soğukkanlılık ve bilgili doktor sayesinde köpeğim şuanda eskisi koşmaya ve oynamaya başladı. TEŞEKKÜR EDERİM :)”

Gözde Sevmez

“Yol üzerinde gördüğüm bakımsız bir köpeği hem kontrollerini yaptırmak için hem de sağlıklı olması için kliniğe götürdüm. İyi yürekli insanlar çalışanlar. Tavsiye ederim. Pandemi sürecini gerçekten benimseyen bir klinik. Alınan önlemler harika. 👍

Elif Erdoğan

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça yaşanılan problemler ve yanlış bilinen doğruları sizin için derledik.

Hayvanın cinsine, bakım ve beslenme koşullarına bağlı olarak değişebilmektedir. Genellikle kedi ve köpekler 6 aylıkken kızgınlık göstermeye başlarlar. Herhangi bir durumda veteriner ile iletişime geçiniz.
Kedi ve köpeklerinizi ilk aldığınız zaman bir veteriner hekim tarafından muayene edilmesi yerinde olacaktır. Veteriner hekim hayvanınıza uygun aşı takvimi belirleyecektir. Gerekli bilgilere ulaşmak için ayrıca aşı sayfamıza tıklayarak okuyabilirsiniz.
Evet, hizmetimiz mevcuttur. Vet216 Veteriner Kliniği ‘nde konfor esastır. İster standart, ister VIP, dilerseniz konaklama kararınızdan önce, sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.
Hayır. Köpeğin kulağında küpe olması, bu köpeğin kısırlaştırıldığı, mikroçip takılıp kayıt altına alındığını gösterir. Ancak, kısırlaştırılan köpeklerin cinsiyet hormonu aktiviteleri oldukça azalacağından hayvanın genel mizacında bir yumuşama ve saldırganlığında da azalma görülmektedir.
Evet. Acil durumlarda yaralı olan hayvana hemen müdahale için ambulans ile adresinize geliyoruz.
Veteriner hekime götürerek muayene edilmesi gerekiyor. Ameliyat veya lazer işlemi gerekiyorsa eğer gerekli ekipman mevcuttur.
Gebelik tespiti , doğum yardımı , sezeryan işlemleri Vet216 Veteriner Kliniğimiz bünyesinde 7/24 açık veteriner olarak uygulanmaktadır. İhtiyaç durumunda dijital röntgen cihazı ile de kontrollerimizi yaparak hastamızın durumunu doğru teşhis ediyoruz.
En doğru teşhis için kliniğimize gelerek muayene olması gerekiyor. Eğer bir hastalık söz konusu ise tedaviye başlanır.

Başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim