Project Description

Evde Veteriner Hizmetleri

Vet216 Veteriner Kliniği Evde veteriner hizmeti, İstanbul‘ da yoğun bir iş ve sosyal hayat yaşayan evcil hayvan sahipleri için sağlamış olduğumuz bir destektir. Evden veteriner hizmeti ile özel ambulans aracımız ile minik dostunuzu evinizde tedavi ediyor ya da evinizden alıyor evinize bırakıyoruz.

Neden Evde Veteriner Hizmeti?

Ailemizin bir parçası olan minik dostlarımız için bazen ne yazık ki gündelik işlerden hekimine ulaşacak zamanı bulamayız. Evde veteriner hizmeti  ile Acil bir durum sizi hazırlıksız yakalayabilir yada zamanında yapılması gereken rutin muayenesi veya aşısı ya da güzellik bakımı için vaktiniz/aracınız olmayabilir. Yada acıkmış ve maması kalmamış olabilir.

Vet216 Veteriner Kliniği olarak, bütün bunların ve günlük hayatın sorumluluklarının sizin için ne kadar önemli ve ertelenemez olduğunun farkındayız. Bu sebeple her türlü durum için hazırlıklı özel aracımızla, kapıda kredi kartı ile ödeme imkanıyla, hizmetinizdeyiz.

Hangi bölgelerde hizmet vermekteyiz?

Maltepe veteriner kliniği, Küçükyalı veteriner kliniği, İdealtepe veteriner kliniği, Zümrütevler veteriner kliniği, Aydınevler veteriner kliniği çevresinde aktif şekilde hizmet vermekteyiz.

Acil çağrı(Tıkla Ara)

“Halsiz şekilde birkaç gündür yatan köpeğim için endişelenip Vet216 ya götürdüm. Soğukkanlılık ve bilgili doktor sayesinde köpeğim şuanda eskisi koşmaya ve oynamaya başladı. TEŞEKKÜR EDERİM :)”

Gözde Sevmez

“Yol üzerinde gördüğüm bakımsız bir köpeği hem kontrollerini yaptırmak için hem de sağlıklı olması için kliniğe götürdüm. İyi yürekli insanlar çalışanlar. Tavsiye ederim. Pandemi sürecini gerçekten benimseyen bir klinik. Alınan önlemler harika. 👍

Elif Erdoğan

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça yaşanılan problemler ve yanlış bilinen doğruları sizin için derledik.

Hayvanın cinsine, bakım ve beslenme koşullarına bağlı olarak değişebilmektedir. Genellikle kedi ve köpekler 6 aylıkken kızgınlık göstermeye başlarlar. Herhangi bir durumda veteriner ile iletişime geçiniz.
Kedi ve köpeklerinizi ilk aldığınız zaman bir veteriner hekim tarafından muayene edilmesi yerinde olacaktır. Veteriner hekim hayvanınıza uygun aşı takvimi belirleyecektir. Gerekli bilgilere ulaşmak için ayrıca aşı sayfamıza tıklayarak okuyabilirsiniz.
Evet, hizmetimiz mevcuttur. Vet216 Veteriner Kliniği ‘nde konfor esastır. İster standart, ister VIP, dilerseniz konaklama kararınızdan önce, sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.
Hayır. Köpeğin kulağında küpe olması, bu köpeğin kısırlaştırıldığı, mikroçip takılıp kayıt altına alındığını gösterir. Ancak, kısırlaştırılan köpeklerin cinsiyet hormonu aktiviteleri oldukça azalacağından hayvanın genel mizacında bir yumuşama ve saldırganlığında da azalma görülmektedir.
Evet. Acil durumlarda yaralı olan hayvana hemen müdahale için ambulans ile adresinize geliyoruz.
Veteriner hekime götürerek muayene edilmesi gerekiyor. Ameliyat veya lazer işlemi gerekiyorsa eğer gerekli ekipman mevcuttur.
Gebelik tespiti , doğum yardımı , sezeryan işlemleri Vet216 Veteriner Kliniğimiz bünyesinde 7/24 açık veteriner olarak uygulanmaktadır. İhtiyaç durumunda dijital röntgen cihazı ile de kontrollerimizi yaparak hastamızın durumunu doğru teşhis ediyoruz.
En doğru teşhis için kliniğimize gelerek muayene olması gerekiyor. Eğer bir hastalık söz konusu ise tedaviye başlanır.

Başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim