Project Description

7/24 Açık Acil Veteriner Kliniği, Küçükyalı Maltepe

Acil çağrı(Tıkla Ara)

Vet 216 Veteriner Kliniği’miz, ağır yaralanan, yüksekten düşen kediler, trafik kazaları gibi durumlarda hastayı değerlendirme, tıbbi bakım ve cerrahi tedavinin yanı sıra, yaralı hayvanlar veya durumu kritik hastalıklar için günün 24 saat 365 gün bakım sağlar.

Acil veteriner durumunda hemen müdahale ve yardım ile oluşan sorunlara çözüm için gerekli olan her şeyi yapıyoruz.

Vet 216 Veteriner Kliniğimiz; kedi, köpek ve kanatlı dostlarımız için 24 saat 7 gün ve 365 gün uzman ekimizle 10 yıllık tecrübemizle referanslı nöbetçi acil veteriner kliniklerinin arasındayız. Acil veteriner kliniğimiz, Maltepe ve Küçükyalı’da bulunmaktadır.

Bizce dünyadaki en iyi hekim; Veteriner Hekimdir. Çünkü hastasına rahatsızlığını soramaz, derdi için cevap alamaz Vet216 Veteriner Kliniği ‘nde sizin dostlarınızın öğrenmeye çalışıyoruz.

Evde beslediğiniz evcil hayvanınızı stabilize etmek ve durumunu teşhis etmek için en gelişmiş tıbbi ve cerrahi tedavilerini sunarız. Sokak hayvanlarını ihbar etmek için 153’ü arayabilirsiniz. Sokak hayvanları için kliniğimiz özel acil veteriner kliniğidir. Kliniğimizin ücret tarifesinde İstanbul Veteriner Hekimler Odası’nın alt tarifesine göre fiyatlandırma yapılır ve uygulanır.

Evcil hayvanınız hakkında korkularınız, endişeleriniz varsa, bizi aramayı ihmal etmeyin. Kliniğimiz 7/24  özel acil veterinerlik hizmeti vermektedir. Kliniğimizin numaralarını ilaç ismi öğrenmek için aramayınız. Unutmayın ki; aradığınız zaman bir acil hastamız olabilir ve muayene etmeden de ilaç söylememiz mümkün değildir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Uzman Hekim Yunus Yalçın

Uzman Hekim Zeki Gürkan

“Halsiz şekilde birkaç gündür yatan köpeğim için endişelenip Vet216 ya götürdüm. Soğukkanlılık ve bilgili doktor sayesinde köpeğim şuanda eskisi koşmaya ve oynamaya başladı. TEŞEKKÜR EDERİM :)”

Gözde Sevmez

“Yol üzerinde gördüğüm bakımsız bir köpeği hem kontrollerini yaptırmak için hem de sağlıklı olması için kliniğe götürdüm. İyi yürekli insanlar çalışanlar. Tavsiye ederim. Pandemi sürecini gerçekten benimseyen bir klinik. Alınan önlemler harika. 👍

Elif Erdoğan

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça yaşanılan problemler ve yanlış bilinen doğruları sizin için derledik.

Hayvanın cinsine, bakım ve beslenme koşullarına bağlı olarak değişebilmektedir. Genellikle kedi ve köpekler 6 aylıkken kızgınlık göstermeye başlarlar. Herhangi bir durumda veteriner ile iletişime geçiniz.
Kedi ve köpeklerinizi ilk aldığınız zaman bir veteriner hekim tarafından muayene edilmesi yerinde olacaktır. Veteriner hekim hayvanınıza uygun aşı takvimi belirleyecektir. Gerekli bilgilere ulaşmak için ayrıca aşı sayfamıza tıklayarak okuyabilirsiniz.
Evet, hizmetimiz mevcuttur. Vet216 Veteriner Kliniği ‘nde konfor esastır. İster standart, ister VIP, dilerseniz konaklama kararınızdan önce, sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.
Hayır. Köpeğin kulağında küpe olması, bu köpeğin kısırlaştırıldığı, mikroçip takılıp kayıt altına alındığını gösterir. Ancak, kısırlaştırılan köpeklerin cinsiyet hormonu aktiviteleri oldukça azalacağından hayvanın genel mizacında bir yumuşama ve saldırganlığında da azalma görülmektedir.
Evet. Acil durumlarda yaralı olan hayvana hemen müdahale için ambulans ile adresinize geliyoruz.
Veteriner hekime götürerek muayene edilmesi gerekiyor. Ameliyat veya lazer işlemi gerekiyorsa eğer gerekli ekipman mevcuttur.
Gebelik tespiti , doğum yardımı , sezeryan işlemleri Vet216 Veteriner Kliniğimiz bünyesinde 7/24 açık veteriner olarak uygulanmaktadır. İhtiyaç durumunda dijital röntgen cihazı ile de kontrollerimizi yaparak hastamızın durumunu doğru teşhis ediyoruz.
En doğru teşhis için kliniğimize gelerek muayene olması gerekiyor. Eğer bir hastalık söz konusu ise tedaviye başlanır.

Başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim