Hayatımızın ve kalbimizin çok büyük bir bölümünün sahibi olan patili ya da kanatlı dostlarımız için acil veteriner hizmeti veriyoruz. Zümrütevler veteriner ihtiyacı için günün her saatinde bize danışabilirsiniz. Ayrıca en uygun tedaviler ile evcil hayvanlarınızı sağlıklarına kavuşturuyoruz. Gerekli operasyon, röntgen, ilaç, aşılar ve tahlil hizmetleri ile 7 24 evcil hayvanlarınıza Küçükyalı veteriner kliniğimizde sağlık hizmeti sağlıyoruz. Doğru muayene ile erken teşhis koyarak olası hastalıkların önüne geçmeye çalışıyoruz. İsteğe bağlı ya da travma durumlarında kan testleri ve röntgenler ile doğru tedavi planlaması yapabiliyoruz. Sokakta yaralı gördüğünüz hayvanlar için de istediğiniz saatte bize ulaşabilirsiniz.

Küçükyalı veteriner klinikleri arayışındaysanız yatılı tedavi sistemimiz ile dostlarınızın hızlı ve etkili bir iyileşme süreci geçirmesini sağlıyoruz. Evcil hayvanlarımız için en doğru ve en güvenli anestezi ile kısırlaştırma başta olmak üzere pek çok operasyonu gerçekleştiriyoruz. Uzman veteriner hekimlerimiz ile beraber dostlarınız için en uygun tedavi planlamasını ve ilaç alımlarını gerçekleştiriyoruz. Cerrahi operasyon yapılması gereken durumlarda alanında uzman kadromuz ile evcil hayvanlarınızın en uygun yöntemlerle ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz. Parazit ya da diş eti yankısı gibi sorunlar için de düzenli ilaç tedavisi ve aşıları gerçekleştiriyoruz.

Günün Her Saati Hizmetinize Açığız

Nöbetçi veteriner hizmeti ile camdan düşme ya da başka travmalara bağlı yaralanmalara en hızlı şekilde müdahale ediyoruz. Düzenli bir şekilde karma aşı, kuduz aşısı, parazit aşısı gibi hizmetleri sağlıyoruz. Bununla beraber aşı vakti gelen dostlarımız için sizleri mesaj ile bilgilendirip kliniğimize davet ediyoruz. Ayrıca genel cerrahi, yoğun bakım, genel muayene ve dahiliye hizmetlerimizin de bulunduğunu kliniğimizde acil müdahaleler hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Hemen sonucu alınan idrar tahlili ve kan tahlili gibi hastalığın teşhisinde önemli rol oynayan imkanlarımız da sizlere sunulmaktadır. Tüm bu hizmetler ile beraber ihtiyacınız olabilecek gece geç saatlerde açık veteriner hizmetini de İdealtepe veteriner kliniğimiz ile sizlere sunuyoruz. Her zaman evcil hayvanlarınız ve sokakta bulduğunuz tedaviye muhtaç dostlarımız kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vet216 olarak daima dostlarımızın yanındayız.