Sizi ve sahip olduğunuz canlıyı önemsiyoruz.

Günümüzde birçok hayvanın dış dünyada çok zor şartlarda hayatta kaldıklarını her gün görüyoruz. Sizin bize getirdiğiniz her bir canlıya sterilize bir ortam da ayrıntılı tarama ve bakımlarla adeta yeniden bir doğuş gerçekleştiriyoruz.
Sağlıklı ve bakımları tam yapılmış şekilde sizlere teslim ediyoruz.
Herhangi bir hastalık durumunda en çözümcül ve hızlı yollarla hayvanınızın tekrar sağlığına kavuşması için 7/24 elimizden geleni yapıyoruz. Acil veteriner ihtiyacınız olursa, pazar günü de dahil açık veteriner olarak hizmet vermekteyiz.

Çünkü;

  • Her canlı bizim için değerlidir.
  • Bize gelen her canlının sağlığına kavuşma hakkı vardır.
  • Evcil arkadaşlarımız için daha yaşanabilir bir dünya oluşturmak istiyoruz.
Bize Ulaşın
Labaratuvar hizmetleri

Tüm Hizmetlerimiz

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça yaşanılan problemler ve yanlış bilinen doğruları sizin için derledik.

Hayvanın cinsine, bakım ve beslenme koşullarına bağlı olarak değişebilmektedir. Genellikle kedi ve köpekler 6 aylıkken kızgınlık göstermeye başlarlar. Herhangi bir durumda veteriner ile iletişime geçiniz.
Kedi ve köpeklerinizi ilk aldığınız zaman bir veteriner hekim tarafından muayene edilmesi yerinde olacaktır. Veteriner hekim hayvanınıza uygun aşı takvimi belirleyecektir. Gerekli bilgilere ulaşmak için ayrıca aşı sayfamıza tıklayarak okuyabilirsiniz.
Evet, hizmetimiz mevcuttur. Vet216 Veteriner Kliniği ‘nde konfor esastır. İster standart, ister VIP, dilerseniz konaklama kararınızdan önce, sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.
Hayır. Köpeğin kulağında küpe olması, bu köpeğin kısırlaştırıldığı, mikroçip takılıp kayıt altına alındığını gösterir. Ancak, kısırlaştırılan köpeklerin cinsiyet hormonu aktiviteleri oldukça azalacağından hayvanın genel mizacında bir yumuşama ve saldırganlığında da azalma görülmektedir.
Evet. Acil durumlarda yaralı olan hayvana hemen müdahale için ambulans ile adresinize geliyoruz.
Veteriner hekime götürerek muayene edilmesi gerekiyor. Ameliyat veya lazer işlemi gerekiyorsa eğer gerekli ekipman mevcuttur.
Gebelik tespiti , doğum yardımı , sezeryan işlemleri Vet216 Veteriner Kliniğimiz bünyesinde 7/24 açık veteriner olarak uygulanmaktadır. İhtiyaç durumunda dijital röntgen cihazı ile de kontrollerimizi yaparak hastamızın durumunu doğru teşhis ediyoruz.
En doğru teşhis için kliniğimize gelerek muayene olması gerekiyor. Eğer bir hastalık söz konusu ise tedaviye başlanır.

Profesyonel Evcil Hayvan Bakımı

Evcil hayvan sahipleri, sevgili arkadaşlarının ihtiyaçlarını karşılamamız konusunda bize güveniyor. En yüksek veteriner bakımı ve sevgisini sunmaya kararlıyız.

İletişim