Hakkımızda2021-06-15T00:21:41+03:00
7/24 acil veteriner kliniği

En İyi Arkadaşınız İçin En İyi Bakım

Biz sadece dost canlılarız.

Korkmayın! Biz bu alanlarda iddialıyız!

  • Kedi Köpek

  • Muhabbet Kuşları ve Papağanlar

  • Hamster, Tavşan ve Ginepig gibi kemirgenler

  • Kaplumbağa, Kertenkele gibi egzotik hayvanlar

Uzman Hekim Yunus Yalçın• Uzman Hekim Zeki Gürkan

Kedi ve köpek bakımı

“Yol üzerinde gördüğüm bakımsız bir köpeği hem kontrollerini yaptırmak için hem de sağlıklı olabilmesi için 7/24 Acil veteriner olan Vet 216’ ya götürdüm. İyi yürekli insanlar çalışanlar ve tam hayvansever insanlar olduklarını muayene sırasında fazlasıyla gördüm ve hissettim. Tavsiye ederim. Pandemi sürecinde şartlara uygun; ferah ve nezih bir klinik. Alınan önlemler harika.😊”

Elif Erdoğan

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça yaşanılan problemler ve yanlış bilinen doğruları sizin için derledik.

Hayvanın cinsine, bakım ve beslenme koşullarına bağlı olarak değişebilmektedir. Genellikle kedi ve köpekler 6 aylıkken kızgınlık göstermeye başlarlar. Herhangi bir durumda veteriner ile iletişime geçiniz.
Kedi ve köpeklerinizi ilk aldığınız zaman bir veteriner hekim tarafından muayene edilmesi yerinde olacaktır. Veteriner hekim hayvanınıza uygun aşı takvimi belirleyecektir. Gerekli bilgilere ulaşmak için ayrıca aşı sayfamıza tıklayarak okuyabilirsiniz.
Evet, hizmetimiz mevcuttur. Vet216 Veteriner Kliniği ‘nde konfor esastır. İster standart, ister VIP, dilerseniz konaklama kararınızdan önce, sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.
Hayır. Köpeğin kulağında küpe olması, bu köpeğin kısırlaştırıldığı, mikroçip takılıp kayıt altına alındığını gösterir. Ancak, kısırlaştırılan köpeklerin cinsiyet hormonu aktiviteleri oldukça azalacağından hayvanın genel mizacında bir yumuşama ve saldırganlığında da azalma görülmektedir.
Evet. Acil durumlarda yaralı olan hayvana hemen müdahale için ambulans ile adresinize geliyoruz.
Veteriner hekime götürerek muayene edilmesi gerekiyor. Ameliyat veya lazer işlemi gerekiyorsa eğer gerekli ekipman mevcuttur.
Gebelik tespiti , doğum yardımı , sezeryan işlemleri Vet216 Veteriner Kliniğimiz bünyesinde 7/24 açık veteriner olarak uygulanmaktadır. İhtiyaç durumunda dijital röntgen cihazı ile de kontrollerimizi yaparak hastamızın durumunu doğru teşhis ediyoruz.
En doğru teşhis için kliniğimize gelerek muayene olması gerekiyor. Eğer bir hastalık söz konusu ise tedaviye başlanır.

Başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim

Uzman tavsiyesi

Maltepe acil veteriner

Evcil hayvanlarınız için güncel yayınlanan yazılarımızı takip edin.

Suadiye Veteriner

Veteriner klinik hizmetlerini modern tedavi yöntemleri ve son teknolojik araç ve gereçleri kullanarak yerine getiren Suadiye veteriner, evcil dostlarımızın sağlığını tehdit eden tüm hastalıkların tanı, teşhis ve tedavilerini 7/24 açık veteriner hizmet anlayışı ile

Atalar Veteriner

Veteriner klinik hizmetlerini en iyi şekilde sunmak amacı ile kurulan atalar veteriner, minik evcil dostlarımıza ve sahiplerine son teknolojik cihazlar kullanarak hayvanlarda görülen tüm hastalıklara erken tanı, teşhis ve birbirinden farklı tedavi yöntemleri ile

Pendik Veteriner

Koruyucu veteriner hekimlik işlemleri ön planda tutularak evcil hayvanların hastalıklardan korunmasını sağlamak, hayvan dostlarımızın daha uzun ve daha sağlıklı bir hayat sürmesine yardımcı olmaktadır. Evde veteriner hizmetleri ile evcil hayvanlarınız her daim gözlem altında

Go to Top