Cevizli veteriner, Vet216 Veteriner Kliniği Cevizli Bölgesine En Yakın Veteriner Klinikler arasında yer almaktadır. Acil veteriner ihtiyacı olan Cevizli ‘de yaşayan hayvan severlerin ihtiyacını karşılamak için 7/24 çalışmaktadır. Normal zamanların dışında da çalışan Nöbetçi veteriner kliniği olmamız sayesinde hayvanlarını her an istedikleri saatte kliniğimize getirebilir ve gerekli tedaviyi en iyi şekilde yaptırabilirler. 7/24 açık veteriner kliniğimize ait olan veteriner taxi ya da pet taxi adını verdiğimiz hizmetimiz sayesinde hayvanlarınızı sürekli açık veteriner kliniğimize getirebilir, tedavilerini en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki veteriner eve gelir mi? Diye düşünüyor ve buna ihtiyacınız da var ise evde veteriner hizmeti ile hayvanlarınıza en iyi bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Cevizli veteriner hizmetlerinden evde yararlanmak için bizimler irtibat kurabilirsiniz.

Veteriner Hizmetleri Nelerdir?

Veterinerler pek çok hizmet vermektedirler. Veteriner göz hastalıkları uzmanı, veteriner doğum uzmanı olabilmenin yanı sıra kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma başta olmak üzere pek çok önemli ameliyat ve tedavi yöntemleri üzerinde deneyime sahip olmalıdır. Bu yeterliliklere sahip olan her bir veteriner, evcil dostlarımıza en iyi hizmeti sunmakla kalmayıp yaşadıkları sıkıntıları oldukça kolay bir şekilde atlatmaları için de ellerinden gelen her şeyin en iyisini yapacaklardır. Cevizli Veteriner ekibi olarak evcil dostlarımızın yaşamına değer vermekte, bu değer ile birlikte mutlu bir hayat sürmelerini sağlamak için elimizden gelen bütün çabayı göstermekteyiz. Vet216 Veteriner Kliniği olarak bütün evcil dostlarınız için en güzel hizmetleri vermek için bütün çabayı göstermekteyiz.

Eğer ki bir veterinere ihtiyacınız var ise Cevizli Veteriner olarak En iyi ve en kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyatlardan müşterilerimize sunmaktayız. Evcil dostlarımızın sağlıklı bir hayat sürmesini ve bu hayatlarını mutlu yaşamasını sağlamak için yapılabilecek her şeyi en uygun titizlikte yapmaktayız. Eğer ki kaliteli bir veteriner arıyor ve evcil hayvanınızın hayatını güvenilir bir isme emanet etmek istiyor iseniz sizleri veteriner kliniğimize bekliyoruz. Kliniğimiz evcil dostlarımızın hayatlarının da en az bizlerin hayatı kadar önemli olduğu bilinci ile çalışmalarını devam ettirmektedir.