Veteriner hayvan doktoruna verilen isimdir. Doktorların insan sağlığında olduğu gibi hayvan sağlığında da veterinerler hizmet vermektedir. Uzun yıllar eğitim gördükten sonra çeşitli dallarda ve branşlarda hizmet vermektedir. Veteriner hizmeti teknolojinin gelişmesi ve tıbbi malzemelerinde geliştirilmesiyle birlikte 7/24 çalışma esası ile sizlere yardımcı olmakta ve gerçekleşen acil müdahale durumlarında hayvan severlere hizmet sunmaktadır Acil veteriner hizmetimizle birlikte küçükbaş, büyükbaş, kümes hayvanları, kedi ve köpekler konusunda sizlere tam destek sunmaktayız. Kümes hayvanları hakkında bilmeniz gereken aşılama ve bakımı hakkında gerekli bilgiyi bizlerden alabilirsiniz. Büyükbaş veya küçükbaş hayvanlar konusunda da bizlerden yardım alabilirsiniz. Büyükbaş hayvancılıkta gebe ineklerin doğum zorluğu çektikleri bilinen bir rahatsızlıktır. Nöbetçi veteriner hizmetimizle saat kaç olursa olsun sizlerin her türlü zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz. Kaza yapmış canların bakımı ve gerekli muayenesi yapılmaktadır. 7/24 açık veteriner olarak sizlerin başlarına gelebilecek olası haller karşısında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi veteriner uygulaması ile hayvan severlere kolaylık sağlanmakta akşamları uzman veteriner ekibimizle sizlere hizmet sunmaktayız. Ulaşmak için hangi saatte olursa olsun sizlere hizmet vermekteyiz.

Küçükyalı Veteriner Klinikleri

Küçükyalı veteriner kliniği olarak bütün tıbbi gereçleri bulundurulması ile önceden çok zor olan ameliyatların dahi yapılmasını kolaylaştırmıştır. Yıllar öncesinde ufak bir ameliyatı yapmak için yeterli ekipman ve veteriner olmamasından dolayı çok zorluk çekilmiştir. Günümüzde bu zorluklar yok olma derecesinde azalmıştır. Hayvanlarınızın aşılama, bakımı, kuaför hizmeti ve cerrahi operasyonu verilmektedir.

Zümrütevler veteriner klinikleri olarak sizlere hayvan sağlığı konusunda yardımcı olmaktadır. Yanlış muayene olmuş veya tanı konulmuş ve mağdur hayvanlarınıza doğru tedavi sonucunda sağlıklarını yeniden kazanmaları için elimizden elen bütün çabayı sarf etmekteyiz. Acil veteriner hizmetimizle birlikte sizlere daha çok zaman ayırmaktayız uzman ekip kadromuz ve alanında gerekli donanıma sahip veteriner hekimlerimizle sizlere hizmet sunmaktayız.

İdealtepe Veteriner Kliniği

Bilindiği üzere araçların kedi ve köpekleri fark edememeleri ya da hayvanların birden yola çıkmaları sebebiyle yaralanmalı kazalar yaşanmaktadır. Bu konuda sizlerin yaralanmış kedi ya da köpeği bize getirmenizle birlikte gerekli muayeneler yapıldıktan sonra kimsenin mağdur olmaması açısından araç sigortası bu ücreti karşılamaktadır. Önceden gerçekleşen bu tarz kazalarda muayene ücreti ödeme sorunlarından dolayı nice canları kaybediyorduk şimdi trafik sigortası veya kasko su bu işin takipçisi oluyor ve bütün işlemlerin karşılanmasını sağlıyor. İdealtepe veteriner ekibi olarak hastalarımıza bu konu hakkında gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Klinik İşlemleri

Mağdur olmuş sokak hayvanlarına muayene ve tedavi işlemleri kliniğimizde yapılmaktadır. Kliniğimizde sizlere aşı işlemi, cerrahi operasyonlar, ağız, diş sağlığı, tüy kesimi, kuaför hizmeti gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Cerrahi operasyonlarda kaliteli ve steril cerrahi ekipmanlar kullanılmaktadır. Cerrahi operasyonlarımızı uzman cerrah veteriner hekimlerimiz yapmaktadır. Ameliyat öncesi ve sonrası hizmetimizle hayvanlarınızın gereken işlemleri yapılmaktadır. Hayvan sağlığı bizler için önemlidir. Can bir candır ve onlarında en az insanlar kadar yaşama hakkı vardır. Lütfen kliniğimizi ziyaret etmeden karar vermeyin.