Evcil hayvanlar, zamanla sahiplerinden bir parça haline gelmekte ve adeta ailenin bir üyesi olmaktadır. Sağlıklı bir hayat sunmak istenilen ve uzun, mutlu bir yaşama sahip olmaları istenilen evcil hayvanların sağlıkları için profesyonel ve gerektiğinde acil veteriner hizmeti almaları gerekmektedir.

Evcil hayvanlarınızın rutin bakımları, muayenelerinin yapılması için güvenilir ve uzman bir hizmet vermekte olan kliniğimize minik dostlarınızı emin bir şekilde teslim edebilirsiniz. Düzenli bakımları dışında acil durumlar için her an açık veteriner arayışınızı karşılayan kliniğimiz, 7/24 ulaşılabilir durumdadır. Hayvanlar insanlara kıyasla daha hassas canlılar olmaları nedeniyle ufak kazalardan, durumlardan fazlasıyla etkilenebilirler ve sağlıklarını tehdit edici durumlar ile karşılaşabilirler. Böyle durumlarda sağlığın korunması ve olası durumun daha kötüye gitmesini engellemek için acil bir şekilde müdahale edilmelidir. Nöbetçi veteriner hizmetlimiz ile sizlere geceleri de hizmet sunmakta olan kliniğimiz, acil durumlarda başvurabileceğiniz bir adrestir. Ayrıca bazı durumlardan dolayı evcil hayvanınızın muayenesini veya bakımını veteriner kliniğine götürmeden evde yaptırmanız gerekiyorsa, evinizde evcil hayvanınızın bakımını yaptırmak ve ayrıcalıklı bir hizmet almak istiyorsanız evde veteriner hizmetlerimizi tercih edebilir, hayvan dostunuzun huzursuzlanmasını engelleyebilirsiniz.

Özel Durumlarda Veteriner Ambulans

Evcil hayvanınız için sizlerin gösterdiği çaba oldukça önemlidir. Onlar için en uygun ve kaliteli besin kaynağını seçmeniz gerektiği gibi en profesyonel sağlık hizmetini seçmek ve sağlıklarını korumak da önemli bir konudur. Uygun ve profesyonel bakımı almamış olan, yanlış teşhis veya müdahalede bulunulmuş olan minik dostlarınız, sağlık açısından riskli bir durumda bulunmaktadır. Veteriner ambulans gibi acil durumlarda verdiğimiz hizmetler, kliniğimizde bulunan profesyonel ekibimiz ve dostlarınız için tamamen uygun bir ortama sahip olan kliniğimiz ile dostlarınıza önem verdiğinizi göstermeniz için bizleri tercih edebilirsiniz.

Hızlı ve çabuk bir şekilde yapılan tedavinin önemi oldukça büyüktür. Evcil hayvanınız veteriner kliniğine ulaşana kadar daha kötü bir duruma gelebilir, sağlığı risk altında olabilir. Bundan dolayı acil bir müdahale ile minik arkadaşlarımızın hayatlarını kurtarmak için üstün bir çaba göstermekte ve nadir bulunan veteriner taksi hizmetini sizler için vermekteyiz.

Kullandığımız modern ekipmanlar ve tecrübeli çalışanlarımız ile gerekli olan her türlü bakım, muayene, takip, bilgilendirme ve acil müdahale hizmetlerini vermekteyiz. Bizlere emanet edilenin sizlerin canından bir parça olduğunun bilincinde, profesyonel ve konforlu bir şekilde verdiğimiz sağlık hizmetlerimiz ile en çok tercih edilen veteriner klinikleri arasında bulunmaktayız. Evcil hayvanınızı bizlere getirmenize gerek kalmadan eve veteriner hizmetlerimiz ile evinizde de yapabildiğimiz bakım işlemlerimiz ile daha önce hiç olmadığı kadar emin ellerde olacak olan küçük dostlarımıza en kaliteli veteriner bakımını veriyoruz. Bir telefon kadar uzağınızda olan veteriner sağlık hizmetlerimiz, pet taxi ve daha birçok hizmetlerimiz ile evcil hayvanlarınıza özel ve profesyonel bir bakım aldırmak istiyorsanız bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.